All for Joomla All for Webmasters

Search Our Site

images/tloo.jpg

Firma Avotech została założona wiosną w roku 1993 z myślą o działalności w branży telekomunikacyjnej i energetycznej. Już w pierwszym roku działalności nawiązała współpracę z niemiecką firmą Katimex Cielker GmbH, liderem w branży telekomunikacyjnej i energetycznej, która to zaopatruje rynki całego świata w osprzęt wysokiej jakości.

Wyroby firmy Katimex Cielker GmbH cieszą się doskonałą opinią wśród klientów w Polsce z powodu wysokiej jakości i niezawodności. Włókno szklane do przeciągania przewodów i kabli, pończochy samozaciskowe, rolki kablowe, prowadnice, podnośniki do bębnów, kamery inspekcyjne, wdmuchiwarki do światłowodów, wciągarki elektryczne i spalinowe do kabli, przyczepy do bębnów, i wiele innych produktów to podstawowy asortyment, którym handlujemy.

Jesteśmy firmą rozwijajacą się, firma Avotech w czasie swej działalności sukcesywnie poszerza wachlarz sprzedaży o między innymi kable teletechniczne, osprzęt do budowy linii światlowodowej oraz narzędzia specjalistyczne. Zapraszamy do współpracy; oferujemy doskonałą jakość za dobrą cenę i szybką dostawę.

Firma AVOTECH jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem firmy KATIMEX Cielker GmbH na terenie naszego kraju i oferuje najkorzystniejsze warunki sprzedaży.